Квест-технологія як засіб забезпечення наступності дошкільної освіти та Нової початкової школи

10 квітня на базі  нашого закладу  було проведено с на тему «Квест-технологія як засіб забезпечення наступності дошкільної освіти та Нової початкової школи». На засіданні були присутні педагогічні працівники дошкільної освіти з Миколаєва, Первомайську та Баштанки.

    Зустріч розпочалася з концерту, який був на високому рівні підготовлено музичними  керівниками Коваленко Лілією  Володимирівною та Мосійчук Марією Анатоліївною. В концерті     прийняли участь діти раннього та дошкільного віку. З задоволенням діти виконували вірші, пісні  та   танці.    

Вихователь  Руденко Лариса Вікторівна провела з дітьми середньої групи  «Пролісок» квест-мандрівку «Святкуємо день народження Лепетуна». В квесті були використані інноваційні технології -  палички Кьюізенера; графосмужки по яким, малята, складали речення в різних часах;   елементи Сендплея;   малята показали знання з теми «Космос», вміння працювати з  «солоним тістом» (з якого робили планети для оформлення «Чумацького шляху»).    Заступнику з освітньо-виховної роботи ЮЗШ №1 Булдакової О.Г. дошкільники з задоволенням розповідали вірші про рідну українську мову.

Діти   виконали всі завдання квесту, які їм запропонував  крокодил Гоша (роль виконала практичний психолог Філіппова Світлана Анатолівна), щоб повернути всі малюнки приготовленні для Лепетуна Андрійка (музичний керівник Сологуб Ірина Геннадіївна).  

Гості були здивовані  знаннями та вміннями малюків.

В заключної частині гості відмітили роботу всього педагогічного колективу  «Ромашки»  та подякували за теплий, привітний  прийом.