Родинне свято в групі Журавлики

23 листопада 2018 р. в дошкільному навчальному закладі №2 «Ромашка» в святкової музичної залі вихователі Ольга Михайлівна Волошина і Лейфура Оксана Леонідівна, музичний керівник Коваленко Лілія Володимирівна  і вихованці  середньої групи «Журавлики» зустрічали гостей  - батьків  та козаків Бугогардової Січі Чорноморського козацтва. Гостей запросили на   родинне свято під назвою «Хай же буяє, мов квітка ранкова, мовонька чиста, твоя рідна мова!».  

Мета свята  – виховувати у дітей любов та повагу до української мови, вміння вчитися спілкуватися рідною мовою, як між собою, так і в родині. А допомагали малятам – герої українського мультфільму родина Лепетунів. Вони вчили  говорити правильно та красиво українською  мовою.   

Козаки-наставники для дітей підготували відео-презентацію «Легенда про українську мову» і подарували картину козацької тематики.

Батьки своїм прикладом під час декламування віршів, розгадування загадок і виконання пісень допомогли дітям відчути красу і милозвучність української мови. Родзинкою свята стали виступи родин Корчомних, Лупанових, Нотич і Рябчук.

Цікаві конкурси для гостей і членів родин створили доброзичливу атмосферу і підтримали родинних дух свята.  Сюрпризним моментом для присутніх був запашний коровай, який приготували кухарі за сприянням адміністрації закладу.