Інформація про організацію та проведення Олімпійського тижня в ДНЗ №2 «Ромашка»

 

 

     З 10 по 14 вересня в дошкільному закладі №2 «Ромашка»  бувпроведений "Олімпійський Тиждень".

 

    10.09.2018 року  132 вихованця садочка переглянули мультфільм «Олімпійські ігри для Смішариків» та відеоролики «Олімпійські ігри. Історія та сучасність», «Перемоги України. Топ-10 перемог українців на Олімпійських іграх», де  познайомились з історією Олімпійських ігор.

 

    11 вересня відбувся День бігу в якому прийняло участь 133 дитини та 17 дорослих. Під час розваг «Швидкі, спритні та завзяті» вихованці садочка показали свої уміння швидко та спритно бігати, уміння орієнтуватися в просторі.

   Малюки ІІ молодших груп грали з зайчиком в ігри: «Дожени зайчика», «Знайди свій будиночок» «Хто перший добіжить до прапорця»  Діти середніх груп -  «Знайди свій будиночок», «Знайди свій колір», «Хто перший». Вихованці старших груп грали: «Чия ланка швидше збереться», «Знайди свою пару», естафета з бігом,  «Хто перший».

   В кінці кожної розваги діти та дорослі прийняли участь в марафоні кругом дитячого садочка.

 

В День стрибків, 12 вересня, була проведена розвага «Щоб здоров’я міцне мати, треба добре нам стрибати».

   Білочка для малюків  ІІ молодших груп запропонувала пограти в рухливі ігри: «Хто далі стрибне?», «Дострибни до прапорця», «Через струмочок». Для середніх груп були запропоновані такі ігри: «Подолай перешкоду», «Хто далі стрибне?», «Дострибни до прапорця». Рухливі ігри «Подолай перешкоду», «Хто далі стрибне?», «Скакалки» були проведені з дітьми старших груп.

 В розвазі прийняли участь 18 дорослих та 139 вихованців дитячого садка.

 

143 дитини та 17 дорослих прийняли участь в розвагах «Де м’ячі та дітвора, там завжди цікава гра», які відбулися 13.09.18. в день м’яча. Діти з задоволенням показували свої уміння спритно виконували вправи з м’ячем: кочення, кидання, ведення, вміло орієнтувалися в просторі.

   Малюки  ІІ молодших груп грали в ігри «Хто далі кине», «Лови, кидай, падати не давай», «Мій дзвінкий, веселий м’яч». Середні групи грали в ігри: «Попади в ворота», «Лови, кидай, падати не давай», «М’яч через мотузку», «Мій дзвінкий, веселий м’яч». Діти старших груп грали: «Баскетболісти» (відбивання м’яча об землю двома руками), «Волейболісти» (гра «М’яч через сітку»), «Футболісти» (гра «Попади в ворота»), «Школа м’яча».

 

Завершився тиждень спортивним святом «Країна Спорту та Олімпійських ігор», яке відбуося  14 вересня. На розвагу завітала  Баба-Яга, яка забрала емблему з олімпійського прапора. І малятам довелося повертати  кільця, виконуючи завдання Баби-Яги .  Діти з задоволенням грали  в рухливі ігри «Віночок», «Чия ланка швидше збереться», «Мій дзвінкий веселий м’яч» та в естафету «Хто перший», також активну участь прийняли дорослі в  грі-атракціоні «Обручі – скакалки».

На розвазі були присутні 128 вихованців садочка, директор ДНЗ, методист, спеціаліст з охорони праці, соціальний педагог, медична сестра, вихователі та помічники вихователів (26дорослих).