Група "Журавлики"

 

Ми сімя одна, єдина!

Славсья, ненька Україна!

ВИХОВАТЕЛІ

Волошина Ольга Михайлівна

Лейфура Оксана Леонідівна

Вища освіта, кваліфікаційна категорія - спеціаліст   Вища освіта, кваліфікаційна категорія - спеціаліст

Життєве кредо: «Візьми усмішку і подаруй її тому,

Хто її потребує.

Візьми доброту  і дай її тому,

Хтосам не вміє віддавати.

Візьми віру і віддай її кожному,

Хто немає її

Візьми любов і неси її світові»

Життєве кредо: «Книги хліб намальований, а життя хліб справжній»

Педагогічне кредо: «До кожної дитини ключ знайти

               У праці результат хороший мати,

           Упевнено і творчо до мети іти:

               З любовю серце дітям віддавати»

Педагогічне кредо: «Завжди роби тільки в любові, із любові і любовью»

ПОМІЧНИК ВИХОВАТЕЛЯ

Тарасенко Татяна Олександрівна

                                

                               Режим дня

 

Процеси Години доби
Ранкова зустріч дітей, огляд, ігри, індивідуальне спілкування 07.00 - 08.00
Ранкова гімнастика 07.40- 08.09
Підготовка до сніданку, сніданок 08.10 - 08.30
Ігри, підготовка до занять, самостійна діяльність 08.30 - 09.00
Занятття 09.00 - 10.30

 

Підготовка до прогулянки, прогулянка, індивідуальні заняття, самостійна діяльність

10.30 - 12.20

 

 

Поступове повернення з прогулянки -
Підготовка до обіду, обід 12.20 - 13.00
Підготовка до сну, сон 13.00 15.00
Поступовий підйом, оздоровчі процедури 15.00 -15.20
Ігри, самостійна діяльність, заняття індивідуальні та у підгрупах

15.20 - 16.05

 

 

Підготовка до вечері, вечеря 16.05 - 16.30
Підготовка до прогулянки, прогулянка 16.30 - 17.30
Повернення додому 17.30

 

                                    РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

Понеділок

08.45   - 09.05       -    ознайомлення з природним довкіллям

09.20   - 09.40       -    музика

09.50   - 10.10       -    ліплення

Вівторок

08.45   - 09.05       -    розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 

09.10   - 09.30       -     малювання

09.45   - 10.10       -    фізична культура

Середа

 08.45   - 09.05       -   логіко-математичний розвиток 

09.20   - 09.40       -    музика

09.50   - 10.10       -    конструювання/аплікація                 

Четвер

08.45   - 09.05       -    розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 

09.10   - 09.30       -    ознайомлення з соціумом

09.45   - 10.10       -    фізична культура

П’ятниця

 09.00  -  09.20      -   ознайомлення з соціумом

09.30 -  09.50        -   художня література/  гурток

10.00   - 10.30       -   розвага