"Зайченята"

 Ми веселі зайченята,

Любим бігати, стрибати

В Україні народились,

Щоби нами всі гордились

ВИХОВАТЕЛІ 

 

 

Юзефович Світлана Станіславівна

 

 

Вища освіта, кваліфікаційна категорія - спеціаліст   

Життєве кредо: «Життя коротке і коли воно закінчується, то закінчується назавжди, тож проживи його гідно, прислухайся до свого серця»

 

Педагогічне кредо: «Ніколи не зупиняюсь на досягнутому. Відноситись до людей так, як би ти хотіла, щоб вони відносились до себе»

 

               

 

       ПОМІЧНИК ВИХОВАТЕЛЯ

 

Молчанова Наталя Володимирівна

                                Режим дня

 

 

Процеси Години доби
Ранкова зустріч дітей, огляд, ігри, індивідуальне спілкування

07.00 - 07.45

07.45-07.55

Ранкова гімнастика 07.55 - 08.00
Підготовка до сніданку, сніданок 08.00 - 08.35
Ігри, підготовка до занять, самостійна діяльність 08.35 - 08.55
Занятття

0840- 0855

0910- 0920 І підгрупа

0925- 0935 ІІ підгрупа

Підготовка до прогулянки, прогулянка, індивідуальні заняття, самостійна діяльність

0935 -1100

0950-1115

 

Поступове повернення з прогулянки

1100- 1115  - 1125

Підготовка до обіду, обід

11.30 - 12.30
Підготовка до сну, сон 12.30 15.00
Поступовий підйом, оздоровчі процедури 15.00 -15.20
Ігри, самостійна діяльність, заняття індивідуальні та у підгрупах

1520-1530

Підготовка до вечері, вечеря 1530-1600
Підготовка до прогулянки, прогулянка 1530-1600
Повернення додому 17.30

 

                            РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ 

І молодша група №3__

Понеділок

08.40 - 08.50   -  Музична діяльність

 

09.10 - 09.20   -  Сенсорний розвиток  І п.

09.25 - 09.35   -  Сенсорний розвиток  ІІ  п.

 

15.20 - 15.30  -  Ознайомлення із соціумом

 

 

Вівторок

08.40 - 08.55    -  Фізичний  розвиток

 

09.10 - 09.20   -  Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування  І п.

09.25 - 09.35   -  Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування  ІІ  п.

 

15.20 - 15.30   -   Ознайомлення з природним довкіллям

 

 

 Середа

08.40 - 08.50   -  Музична діяльність

 

09.10 - 09.20   -   Образотворча діяльність . Малювання.  І п.  

09.25 - 09.35   -   Образотворча діяльність.  Малювання.  ІІ  п.

 

 

15.20 - 15.30  -  Сенсорний розвиток. Конструювання

 

 

Четвер

 

08.40 - 08.55     -  Фізичний  розвиток

 

09.10 - 09.20   -   Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування  І п.

09.25 - 09.35   -   Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування  ІІ  п.

 

15.20 - 15.30   -   Театральна діяльність

 

 

 П’ятниця

08.40 - 08.55    -  Сходинки зростання

09.00 - 09.15    -  Розвага

 

15.20 - 15.30   -   Образотворча діяльність.  Ліплення

                                                                     Фото групи