Група "Вербиченька"

 

Ми енергійні, веселі, кмітливі

Дружні, активні, дуже сміливі!

Група "Вербиченька"

час швидко минає

В садочку "РОМАШКА"

нам рівних немає!

 

ВИХОВАТЕЛІ

Васечкіна Оксана Степанівна

Штефанюк Світлана Сергіївна

Освіта вища, кваліфікаційна категорія - спеціаліст  Освіта вища, кваліфікаційна категорія - спеціаліст 

Життєве кредо: «Вихователь - це сяючий промінь сонця: від нього залежить якими будуть діти сьогодні, завтра і в майбутньому житті»

Життєве кредо: «Всі перемоги починаються з перемоги над собою»

Педагогічне кредо: «Кожній дитині - світло знань, Кожній дитині - світло любові, Віру в сили свої без вагань Як запоруку щасливої долі»

Педагогічне кредо: «Щасливе, усміхнене обличчя дитини в садочку – найвища оцінка діяльності вихователя»

ПОМІЧНИК ВИХОВАТЕЛЯ

Давиденко Зінаїда Миколаївна

                                

                                   Режим дня

 

 

Процеси Години доби
Ранкова зустріч дітей, огляд, ігри, індивідуальне спілкування 07.00 - 08.00
Ранкова гімнастика 08.00 - 08.06
Підготовка до сніданку, сніданок 08.10 - 08.35
Ігри, підготовка до занять, самостійна діяльність 08.35 - 09.00
Занятття 09.00 - 10.00

 

Підготовка до прогулянки, прогулянка, індивідуальні заняття, самостійна діяльність

 

10.00 -12.10

 

Поступове повернення з прогулянки -
Підготовка до обіду, обід 12.10 - 12.50
Підготовка до сну, сон 12.50 15.00
Поступовий підйом, оздоровчі процедури 15.00 -15.20
Ігри, самостійна діяльність, заняття індивідуальні та у підгрупах

15.20 - 16.00

 

 

Підготовка до вечері, вечеря 16.00 - 16.40
Підготовка до прогулянки, прогулянка 16.40 - 17.30
Повернення додому 17.30

                            РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ 

Понеділок

Понеділок

08.45 – 09.00      -     ознайомлення з природним довкіллям

09.25 – 09.40      -     заняття з фізичної культури

15.40 – 15.55      -     ознайомлення із соціумом

Вівторок

08.45 – 09.00      -    розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування  

09.20 – 09.35      -    музична діяльність

09.45 – 10.00      -    малювання

Середа

08.45 – 09.00      -     логіко-математичний розвиток

09.25 – 09.40      -     заняття з фізичної культури 

 15.40 – 15.55     -     ознайомлення із соціумом

Четвер

08.45 – 09.00      -    розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування  

09.20 – 09.35      -    музична діяльність

09.45 – 10.00      -     аплікація

П’ятниця

08.45   -  09.00    -    розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

                                  (художня література)/гурток

09.10   -  09.25    -     конструювання / ліплення 

09.30 – розвага

                                                                   

Фото групи