Група "Барвінок"

 

Ми маленькі барвінчата

Навчаємось завзято.

Один два три ми спритні малюки 

ВИХОВАТЕЛІ

 

Бугайова Тетяна Миколаївна

Мельясанова Галина Вікторівна

Освіта вища, спеціаліст Освіта вища, спеціаліст І категорії

Життєве кредо: «Усміхайся життю і життя усміхнеться тоб»

 

Життєве кредо: «До мети приходить не той, хто поспішає, а той, хто не зупиняється»

Педагогічне кредо: «Щоб у дитячих очах загорілися промінчики, ти повинен запалити в собі сонце»

                                   В.О. Сухомлинський

Педагогічне кредо: «Дитинство - це найбільший вчитель. Треба лише зуміти віддати йому своє серце»

ПОМІЧНИК ВИХОВАТЕЛЯ

Года Наталя Володимирівна

                                Режим дня

 

 

Процеси Години доби
Ранкова зустріч дітей, огляд, ігри, індивідуальне спілкування 07.00 - 08.00
Ранкова гімнастика 08.00 - 08.06
Підготовка до сніданку, сніданок 08.10 - 08.35
Ігри, підготовка до занять, самостійна діяльність 08.35 - 09.00
Занятття 09.00 - 10.00

 

Підготовка до прогулянки, прогулянка, індивідуальні заняття, самостійна діяльність

 

10.00 -12.10

 

Поступове повернення з прогулянки -
Підготовка до обіду, обід 12.10 - 12.50
Підготовка до сну, сон 12.50 15.00
Поступовий підйом, оздоровчі процедури 15.00 -15.20
Ігри, самостійна діяльність, заняття індивідуальні та у підгрупах

15.20 - 16.00

 

 

Підготовка до вечері, вечеря 16.00 - 16.40
Підготовка до прогулянки, прогулянка 16.40 - 17.30
Повернення додому 17.30

 

                              РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

Понеділок

09.00 – 09.20       -   заняття з фізичної культури

09.45 – 10.00       -   рідна природа

Вівторок

09.00 – 09.15       -   музична діяльність

09.25 – 09.40       -   мовленнєве спілкування

09.50 – 10.05       -   ліплення/аплікація

15.40 – 15.55       -   ознайомлення з навколишнім

Середа

09.00 – 09.20       -   заняття з фізичної культури

09.45 – 10.00       -   логіко-математична діяльність

Четвер

09.00 – 09.15       -   музична діяльність

09.25 – 09.40       -    підготовка до навчання грамоти

09.50 – 10.05       -   малювання

15.40 – 15.55       -   гурток

П’ятниця

08.40   -  08.55    -    мовленнєве спілкування  (художня література)

09.05   -  09.20    -     конструювання   

09.30   -  10.00    -     розвага