Всеукраїнська акція "Happy Мяу для Мурчика"

Шановні діти, батьки і педагоги ! 

Вас вітає команда проєкту «Біоетика» Благодійного Фонду «Щаслива лапа».

Ми знаємо, що Ви вже зачекалися даного листа.

Щиро перепрошуємо за можливі незручності. Однак, причина затримки з підбиттям підсумків VІ Всеукраїнської благодійної акції «Наppy Мяу для Мурчика» дуже-дуже приємна, а саме – рекордна кількість учасників та зібраної допомоги для безпритульних тварин! Щиро дякуємо за те, що не залишилися осторонь та вітаємо Вас, як учасників наймасштабнішої благодійної акції за період існування проєкту «Біоетика»!

Отже, завдяки вашій небайдужості  в період проведення акції вдалось зібрати більше  21 560 кг корму, круп та консерв та понад  31 670 грн, для потреб чотирилапих, а також ліки, іграшки, речі для утеплення вольєрів та інше необхідне.

Нам також приємно повідомити, що окрім 437 навчальних закладів з різних куточків України, до акції приєднався щей навчальний заклад з Білорусії! А отже наша акція розширює кордони і вже скоро може стати Міжнародною.

 

Від імені хвостиків з притулків дякуємо вам за співпрацю та таку необхідну надану допомогу ??

 

З повагою, Хайленко Анна

молодша менеджерка проекту «Біоетика»

БО «БФ «Щаслива лапа», м. Київ.

З 15 по 26 лютого  2021 р. наша дитсадівська родина долучилась до Всеукраїнської акції "Happy Мяу для Мурчика" присвяченої Всесвітньому дню котів. Спільними зусиллями дітей, батьків і педагогів було зібрано 22 кг корму для песиків та котиків, крупи 7 кг. 800 гр., краплі інсектоакарицидні та іграшка. Всі подарунки чотирилапим друзям передано в Пункт тимчасового утримання тварин.

 По закінченню акції отримали подяку від представників проєкту «Біоетика» Благодійного Фонду «Щаслива лапа»